Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
Katowice-Wschód w Katowicach Radosław Duffek

Zasięg terytorialny

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Radosław Duffek informuje, iż rewirem komorniczym jest obszar właściwości Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach.


Stosownie do treści art. 8 ust. 5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji, wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.


Stosownie do treści art. 8 ust. 6 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika.

 

 

Spis ulic położonych w obszarze właściwości Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach:

1
1 Maja
11 Listopada
73 Pułku Piechoty
9 Maja

a
al. Górnośląska
Numery domów: 40, 40a, 55, 57,
al. Korfantego Wojciecha
al. Niepodległości
al. Roździeńskiego Walentego
A
Autostrada Małopolska
Adama
Adamczyka Ferdynanda
Agaty
Agrestowa
Albatrosów
Alpejska
Antoniego
Armii Krajowej
Numery domów: 101, 102, 103, 104, 106, 108, 112, 125, 127, 128, 129, 130, 132, 145, 147, 149, 149a, 151, 153, 190, 190a, 190b, 190c, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229a, 233, 243, 243a, 245, 247, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 268, 269, 270, 270a, 271, 272, 273, 275, 278, 281, 283, 283a, 284, 285, 287, 289, 289a, 291, 293, 295, 295a, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 309, 310, 316, 316a, 318, 319, 320, 321, 323, 327, 327a, 328, 329, 329a, 335, 337a, 338, 339, 339a, 340, 341, 343, 344, 344a, 345, 347, 348, 349a, 349b, 350, 351, 352, 355, 356, 359, 361, 361e, 361f, 372, 373, 373f, 373g, 374, 375, 375a, 375b, 376, 378, 379, 380, 381, 382, 383, 385, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 404, 408, 409, 409a, 409b, 409c, 409d, 409e, 409f, 409g, 409h, 409i, 411, 411a, 411b, 411c, 411d, 411e, 411f, 411g, 411h, 411i, 411j, 411k, 412, 413, 413a, 413b, 413c, 413d, 413e, 413f, 414, 415, 415a, 416, 417, 417a, 417b, 417c, 419, 421, 422, 423, 424, 426, 427, 429, 430, 431, 432, 432b, 432c, 432d, 432f, 433, 434, 434b, 436, 436a, 437, 442, 446, 447, 449, 450, 450c, 450e, 450h, 451, 452, 452a, 453, 454, 455, 456, 456b, 456c, 458, 460, 462, 463, 464, 465, 466, 468, 468a, 469, 471, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 498, 498a, 500, 56, 59, 60, 61, 62, 64, 64a, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 80a, 81, 82, 82A, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 98, 99,
Astrów
Azalii

B
Babiego Lata
Baczyńskiego Kamila
Bagienna
Bankowa
Baranowicza Jana
Barbórki
Barcelońska
Barwinków
Batalionów Chłopskich
Baumgardtena Aleksandra
Bazaltowa
Bazyliowa
Bażantów
Bednarska
Begonii
Berberysów
Beskidzka
Białobrzeska
Biedronek
Bielika
Bielska
Biniszkiewicza Józefa
Biskupa Bednorza Herberta
Biskupa Bogedaina Bernarda
Biskupa Czesława Domina
Bocianów
Bogucicka
Bohaterów Monte Cassino
Bohdanowicza Karola
Boliny
Borki
Borowa
Boya Żeleńskiego Tadeusza
Boznańskiej Olgi
Bożka Arki
Braci Stawowych
Braci Wiechułów
Braci Woźniaków
Brata Alberta
Bratków
Brynicy
Brzozowa
Budowlana
Budryka Witolda
Bukszpanowa
Burowiecka
Bzów
Bł. Księdza Kubisty Stanisława
Bławatków
Błękitna

Przejdź do: 1 a A B C ć D E F H J K L Ł M N O

C
Cedrowa
Cegielnia Murcki
Ceglana
Ceramiczna
Chabrowa
Chęcińskiego Jana
Chemiczna
Chełkowskiego Augusta
Chmielna
Chocimska
Chroboka Franciszka
Chromika Pawła
Chryzantem
Chrześcijan Baptystów
Chłodna
Ciesielska
Cietrzewi
Cisowa
Cmentarna
Cyklamenów
Cynkowa
Cyprysów
Cyranek
Czajek
Czapli
Czarnieckiego Stefana
Czarnuszki
Czecha Bronisława
Czechowa Antoniego
Czeczotta Henryka
Czeremchowa
Czyżewskiego Tytusa
Czyżyków


Ć
Ćwiklińskiej Mieczysławy

 

D
Damrota Konstantego
Darwina Karola
Dereni
Deszczowa
Didura Adama
Domeyki Ignacego
Drozdów
Drzewna
Dworcowa
Numery domów: 10, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
Dygacza Adolfa
Dyrekcyjna
Dytrycha
Działkowa
Działowa
Dzięciołów
Dziewanny
Dąbrowa
Dąbrowskiego Henryka
Długa


E
Elsnera Józefa
Ewy


F
Fabryczna
Fałata Juliana
Fijewskiego Tadeusza
Fiołków
Floriana
Fojcika Jana
Fojkisa Walentego
Francuska
Fredry Aleksandra


G
Garbarska
Gawronów
Generała Grota Roweckiego Stefana
Generała Hallera Józefa
Generała Jankego Zygmunta Waltera
Generała Komorowskiego-Bora Tadeusza
Generała Le Ronda Henryka
Generała Pułaskiego Kazimierza
Generała Sikorskiego Władysława
Generała Sowińskiego Józefa Longina
Generała Szeptyckiego Stanisława
Gerberów
Gierlotki Michała
Gierymskiego Aleksandra
Gilów
Giszowiecka
Glebowa
Goetla Walerego
Góralska
Górna
Górnicza
Górniczego Dorobku
Górniczego Stanu
Gospodarcza
Gołębia
Gościnna
Goździków
Grabonia
Grabowa
Granica Wesołej
Graniczna
Grodowa
Grottgera Artura
Grzegorzka Józefa
Grzybowa
Głogowa
Głogowska
Głuszców

 H
Harcerzy Września 1939
Hałubki Gabriela
Helska
Hiacyntów
Hierowskiego Zdzisława
Hodowców
Honorowych Dawców Krwi
Hoppego Karola
Hortensji
Huberta
Hutnicza


J
Jagiellońska
Jagodowa
Janowska
Jargonia Macieja
Jaronia Jana Nikodema
Jarzębinowa
Jaskółek
Jaskrów
Jastrzębia
Jaworowa
Jaworowa Tylna
Jałowcowa
Jaśminowa
Jemiołowa
Jemiołuszek
Jerzego Dudy-Gracza
Jerzyków
Jesienna
Jesionowa
Jesiotra
Jordan-Łowińskiej Wandy
Jordana
Numery domów: 14, 14a, 16a, 16b, 16c, 18, 21, 25, 27, 39, 


K
Kaczeńców
Kadłubka Wincentego
Kaktusów
Kalinowa
Kamelii
Kamieńska
Kanarków
Kanałowa
Kantorówny Józefy
Karasiowa
Karbowa
Karliczka
Karola
Karolinki
Karoliny
Karpacka
Karpiowa
Kaskady
Kasztanowa
Katowicka
Kawek
Kałuży Michała
Kempy Konstantego
Kiepury Jana
Klakusa Ludwika
Klonowa
Kobieli Bogumiła
Kobylińskiego Stanisława
Kochanowskiego Jana
Kocura Adama
Kokota Józefa
Kolbergera Krzysztofa
Kolejowa
Numery domów: 53, 54, 56, 57, 57b, 57c, 57d, 58, 59,
Kolibrów
Kolista
Kolonia Amandy
Konarskiego Stanisława
Konckiego
Konduktorska
Koniarkowej Zofii
Koników Polnych
Konna
Konwalii
Kopalniana
Kopaniny Lewe
Koraszewskiego Jacka
Korczaka Janusza
Kormoranów
Kornasa Karola
Kosmiczna
Kosów
Kossaka Juliusza
Kostki Napierskiego
Kowalówki Henryka Płk.
Kowalska
Kołodzieja Pawła
Kołodziejska
Kołłątaja Hugona
Kościuszki Tadeusza
Krahelskiej Haliny
Krakowska
Krakusa
Krasińskiego Zygmunta
Kraszewskiego Ignacego
Krawczyka Bernarda
Kręta
Krogulcza
Krokusów
Królowej Jadwigi
Krótka
Krupińskiego Bolesława
Kryniczna
Krzemienna
Księdza Blachnickiego Franciszka
Księdza Bończyka Norberta
Księdza Czempiela Józefa
Księdza Ficka Alojzego
Księdza Lazara Alojzego
Księdza Maślińskiego Stanisława
Księdza Popiełuszki Jerzego
Księdza Siwka Wiktora
Księdza Skowrońskiego Aleksandra
Księdza Szramka Emila
Księdza Szurleja Jana
Księdza Wilczewskiego Stanisława
Księdza Woźniaka Karola Mjr
Księdza Ścigały Franciszka
Kujawska
Kukułek
Kulika Teodora
Kurpiowska
Kuśnierska
Kwiatowa
Kątowa
Kściuczyka Jana

L
Langego Oskara
Laskowskiego Józefa
Lawendowa
Lechicka
Lędzińska
Legnicka
Lelków
Leopolda
Lepszego Kazimierza
Leszczy
Leszczynowa
Letnia
Leśna
Leśnego Potoku
Leśników
Ligonia Juliusza
Lniana
Lodowa
Lompy Józefa
Lotnisko
Lubeckiego-Druckiego Franciszka
Lubuska
Ludwika
Lwowska


Ł
Łabędzia
Łętowskiego Stanisława
Łopianowa
Łososiowa
Łowiecka
Łubinowa
Łużycka
Łączna


M
Macierzanki
Magazynowa
Magnoliowa
Majora Sucharskiego Henryka
Maków
Makuli Edwarda
Malczewskiego Jacka
Malwy
Marcinkowskiego Karola
Mariacka
Markiefki Leopolda
Marmurowa
Marzanny
Mastalerza Stanisława
Matki Teresy z Kalkuty
Małachowskiego Stanisława
Numery domów: 10, 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10g, 10h, 11, 11a, 13, 15, 16, 17, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 31a, 35, 4, 5, 6, 8,
Meteorologów
Miarki Karola
Michałowskiego Piotra
Mieczyków
Miedziana
Międzyblokowa
Mielęckiego Andrzeja
Mieroszewskiego Krzysztofa
Miętowa
Migdałowców
Milowicka
Miła
Mleczna
ModrzewiowaMoniuszki Stanisława
Morawa
Morawska
Morwowa
Motyli
Mroźna
Mruczka Roberta
Muchowiec
Murckowska
Musioła Ludwika
Mysłowicka
Myśliwska
Młodzieżowa

N
Na Obrzeżu
Nad Jarem
Nad Potokiem
Nad Stawem
Nadgórników
Nagietek
Narcyzów
Nałkowskiej Zofii
Niedurnego Piotra
Niemczyka Rudolfa
Niezapominajek
Niska
Niwna
Norblina Jana Piotra
Normy
Nowa
Nowotarska


O
Objazdowa
Obrońców Westerplatte
Ociepki Teofila
Odrodzenia
Odrowążów
Ofiar Katynia
Ogrodzińskiego Wincentego
Okoniowa
Okrąglica
Olchawy Stanisława Dr
Olimpijska
Olszynowa
Ordona Juliana
Orla
Orlików
Orzechowa
Osiedlowa
Osikowa
Oswobodzenia
Owocowa

P
Paderewskiego Ignacego
Pankiewicza Józefa
Pasterska
Pawia
Pelargonii
Pelikanów
Piaskowa
Piastowska
Piernikarczyka Józefa
Pierwiosnków
Pijarska
Pilotów
Piotra
Pitery Romualda
Piwonii


pl
pl. Bolesława Chrobrego
pl. Filaka Jana
pl. Filipa Limańskiego
pl. Gwarków
pl. Jana Pawła II
pl. Kasprowicza Jana
pl. Katedralny
pl. Księdza Szramka Emila
pl. Miarki Karola
pl. Ogród Dworcowy
pl. Ojca Nieborowskiego Józefa
pl. Park Bogucki
pl. Park Bolina
pl. Park Giszowiecki
pl. Park Murckowski
pl. Park Powstańców Śląskich
pl. Park Wełnowiecki
pl. Pętla Brynowska
pl. Pętla na Łącznej
pl. Pętla Słoneczna
pl. Pod Lipami
pl. Powstańców Śląskich
pl. Rady Europy
pl. Sejmu Śląskiego
pl. Tajnej Organizacji Nauczycielskiej
pl. Wajdy Wincentego
pl. Wyzwolenia
pl. Żołnierza Polskiego
pl. Żołnierzy Września


P
Plebiscytowa
Pod Kasztanami
Pod Młynem
Podchorążych
Podgórna
Podhalańska
Podlaska
Numery domów: 2,
Podleśna
Pogodna
Policyjna
Polna
Pomorska
Pomorskiego Rafała
Poprzeczna
Porcelanowa
Porfirowa
Porzeczkowa
Powstańców
Poznańska
Północna
Prosta
Prowansalska
Przebiśniegów
Przedwiośnie
Przelotowa
Przemysłowa
Przepiórek
Przerwy Tetmajera Kazimierza
Przyjazna
Przyjemna
Pstrągowa
Pszczyńska
Pszenna
Puchacza
Puchały Arkadiusza
Pusta
Puławska

R
Równoległa
Rozmarynu
Roździeńska
Różana
Ruczajowa
Rumiankowa
Rybnicka
Rynek
Numery domów: 10, 12, 2, 6, 7, 8, 9,
Ryszarda
Rzepakowa

S
Sabaudzka
Sadowa
Saint Etienne
Samsonowicza Jana
Sandacza
Sandomierska
Sasanek
Saska
Scipio Del Campo Michała
Sępia
Sezamkowa
Siedliska
Siekierskiego Albina
Sielawy
Siemianowicka
Sienkiewicza Henryka
Sienna
Siewna
Sikorek
Skoczylasa Władysława
Skotnica
Skowronków


sk
skw. Artystów Grupy Janowskiej
skw. Holtzego Richarda
skw. Janusza Sidły
skw. Krzysztofiaka Hilarego
skw. Księdza Waldemara Dekiela
skw. Michała Banasika
skw. Polskich Sprawiedl Wśród Narodów Świata
skw. Roździeńskiego Walentego
skw. Rybka
skw. Zillmannów Emila i Georga


S
Smugowa
Sobańskiego Mariana
Sobocińskiego Władysława
Sokola
Sokołowskiego Alfreda
Solika Józefa
Solskiego Ludwika
Sosnowa
Sosnowiecka
Sowia
Sołtysia
Spacerowa
Spokojna
Spółdzielczości
Sputników
Stabika Karola
Stacyjna
Stahla Włodzimierza
Staromiejska
Starowiejska
Staszica Stanisława
Stawiska
Stellera Pawła
Stokrotek
Storczyków
Strumienna
Strzelców Bytomskich
Strzeleckiego Pawła Edmunda
Strzelnica
Stwosza Wita
Styczniowa
Suberlaka Stefana
Sumów
Surowcowa
Surówki Bolesława
Swinarskiego Konrada
Szabelniana
Szafranka Józefa
Szarotek
Szarych Szeregów
Szałwiowa
Szczupaków
Szczygłów
Szebesty Adama
Szeligiewicza Marcina
Szenwalda Lucjana
Szeroka
Szewska
Szklarskiego Alfreda
Szkolna
Szopienicka
Szpaków
Szronowa
Sztygarska
Szwedzka
Szybowcowa
Szymanowskiego Karola
Słonecznikowa
Słowiańska
Słowików


Ś
Ślazowa
Śniegowa
Śnieżyczek
Świderskiego Jana
Świdra Augustyna
Świerkowa
Świętego Jacka
Świętego Jana
Świętego Pawła
Świętego Stanisława
Świętej Anny

T
Targowa
Tarninowa
Tartaczna
Teatralna
Techników
Telewizyjna
Tokarskiego Juliana
Topolowa
Transportowców
Trojoka Marcina
Truskawkowa
Trzech Stawów
Tulipanów
Tunelowa
Tylna
Tylna Mariacka
Tymiankowa
Tyska


U
Uklejowa
Uniczowska
Uniwersytecka
Urbana Rafała


W
Wajdy Wincentego
Waleriana
Wandy
Waniliowa
Wańkowicza Melchiora
Wantuły Jana
Wapienna
Warmińska
Warszawska
Warsztatowa
Warzywna
Wałowa
Wędkarska
Węgierska
Węglana
Węgorzy
Wende Zygfryda
Wesoła
Wesołowska
Wieniawskiego Henryka
Wiertnicza
Wierzbowa
Wieżowa
Wiklinowa
Wilcza
Winorośli
Wiosenna
Wiosny Ludów
Witkiewicza Stanisława Ignacego
Wiązowa
Wiślana
Wodna
Wojciecha
Wojewódzka
Wojska Polskiego
Wojtalewicza Alojzego
Wolności
Worcella Stanisława
Woszczerowicza Jacka
Wróblewskiego Walerego
Wróbli
Wrocławska
Wronia
Wrzosowa
Wspólna
Wypoczynkowa
Wyrobiskowa
Wytapiaczy
Władysława Łokietka


Z
Zabłockiego Franciszka
Zachodnia
Zacisze
Zająca Aleksandra
Zakopiańska
Zakątek
Zamenhofa Ludwika
Zamkowa
Zaopusta
Zaułek
Zawilców
Załogowa
Zbożowa
Zdrojowa
Zdrowa
Zgorzelecka
Zgrzebnioka Alfonsa
Zimorodków
Zimowa
Ziołowa
Zubera Rudolfa
Zwoźniakowej Renaty
Zwrotna
Złocieni


Ż
Żarnowcowa
Żniwna
Żogały Bruno
Żółkiewskiego Stanisława
Żurawia
Żurawinowa
Żużlowa
Żwirowa
Żytnia
Żyzna

Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez kancelarię.